קורס קידום אתרים – מה אתם הולכים ללמוד

קורס קידום אתרים

בשנים האחרונות הרשת הפכה להיות זירת הפרסום העיקרית. לא משנה על איזה תחום מדובר, הרשת היא המקום שבו מפורסמים מוצרים, עסקים, נותני שירותים ובילויים לשעות הפנאי. כמות המידע שיש ברשת היא עצומה ובתור מפרסמים קשה לנו להבטיח שהתוכן אכן יקבל את מידת החשיפה שהיינו רוצים. זו הסיבה שקידום אתרים הוא דבר כל כך חשוב.

קידום אתרים

עוד לפני שנדבר על קורס קידום אתרים, חשוב להבין מהו בדיוק קידום אתרים. בכל הקשה של מילות חיפוש בגוגל עולות לנגד העיניים שלנו מאות אלפי תוצאות. התוצאות היחידות שיש להן חשיבות הן אלו שנמצאות במקומות הראשונים, כיון שלכל התוצאות האחרות סביר להניח שכלל לא נגיע. בתור מפרסמים, המטרה שלכם היא להביא את האתר שאתם מפרסמים למקום כמה שיותר גבוה, וזה בדיוק מה שעושים בקידום אתרים.

הסדר של תוצאות החיפוש איננו אקראי. לחברת גוגל יש אלגוריתם מתוחכם שבעזרתו היא מדרגת אתרים וככל שהדירוג של אתר גבוה יותר, כך המיקום שלו יהיה גבוה יותר. בקורס קידום אתרים נבין כיצד להתאים את האתר כך שהוא יענה על דרישות האלגוריתם. בשוק הפרסום ישנה דרישה הולכת וגוברת למקדמי אתרים מקצועיים כך שאם תרכשו את הידע המתאים יעמוד לפניכם אופק תעסוקתי נרחב ביותר.

איך לשפר זמני טעינה

הדבר הראשון שאותו נלמד בקורס הוא איך לשפר את זמני הטעינה של הדפים באתר. באלגוריתם של גוגל זמני טעינה מקבלים משמעות רבה, וככל שהאתר שלכם עובד מהר יותר כך הוא יקבל דירוג גבוה יותר. בנוסף, מחקרים מצביעים על כך שאתר שלא נטען במהירות הוא אתר שהגולשים לא נשאים בו זמן רב, כך שהידע הזה חשוב גם בלי קשר ישיר לקידום אתרים. בקורס נבין כיצד הכתובות משפיעות על מהירות הטעינה, ואיך נוכל לשפר אותה בצורה האופטימלית.

ביצוע מחקר מילות מפתח

לכל תחום יש מילות מפתח שמאפיינות אותו. בחיפוש בגוגל יש מילים שהיינו רוצים שיפנו אל האתר שלנו, ובמחקר מילות מפתח אנחנו פשוט בדקים מהן אותן מילים. לאחר ביצוע המחקר נצטרך להטמיע את המילים הללו בצורה כמה שיותר טבעית באתר, כדי שבעת הקשה של המילים הללו גוגל יפנה את המחפש דווקא לאתר שלנו. במהלך הקורס נלמד כיצד מבצעים את המחקר הזה וכמובן איך מיישמים את התוצאות שלו באתר.

מבנה הקורס ומחיר

הקורס בנוי בצורה מקוונת, כאשר בכל פעם שנוח לכם אתם יכולים להתיישב ולצפות בתכנים שעולים. הקורס לא מניח ידע מוקדם, וגם אם אתם רק עושים את צעדיכם הראשונים בתחום קידום האתרים הוא יוכל להתאים לכם. הקורס כולו זמין ברשת באונליין, כך שלא משנה היכן תהיו, תמיד תוכלו לפתוח את אתר הקורס ולצפות באחד התכנים. המחיר של הקורס כולו הוא 490 ₪ ותוכלו לפרוס את התשלום לעשרה תשלומים.

בקורס קידום אתרים אתם מקבלים גישה לקבוצת פייסבוק שבה ניתן לדון על התכנים שעלו בקורס, להתייעץ, לקבל פידבק או סתם לשתף רעיונות שעולים לכם וקשורים לקידום אתרים. לאור הדינמיות הרבה שיש לתחום הזה והעובדה שהוא מתחדש כל הזמן, ישנה חשיבות רבה לשיח ושיתוף של מקדמים אחרים על מנת להשתפר, וזו בדיוק המטרה של הקבוצה הזו.

לסיכום

קידום אתרים הפך להיות אחד הדברים החשובים ביותר בעולם הפרסום. בקורס קידום האתרים שעליו סיפרנו לכם כאן תוכלו לקבל ידע וכלים שיוכלו לעזור לכם להפוך מהר מאוד למקדמי אתרים מקצועיים עם אופק תעסוקתי נרחב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *